Format:Manastirile Meteore BIN: Diferență între versiuni
De la Muntele-Athos.ro
| (Nu s-a afișat o versiune intermediară efectuată de același utilizator) | |||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
! | Manastirile Meteore!! !! !! !! | ! | Manastirile Meteore!! !! !! !! | ||
|- | |- | ||
| − | | [https://www.muntele-athos.ro/index.php/CAREIA https://www. | + | | [https://www.muntele-athos.ro/index.php/CAREIA https://www.ortodoxism.info/cpg144/albums/userpics/10001/normal_meteore.jpg] |
|} | |} | ||
<br clear=left> | <br clear=left> | ||
Versiunea curentă din 16 februarie 2019 20:17
| Manastirile Meteore | ||||
|---|---|---|---|---|
|
